Om du älskar komfort, lugn, brist på trafik under dina fönster, och även drömmer om att bo vid havet, då vill vi erbjuda dig ett lyxigt projekt med rik infrastruktur bara 350 meter från havet, i ett av de populära områdena i Teje .
Teje är ett av de populära områdena i Mersin, vilket är perfekt för både permanent boende och rekreation, eftersom den urbana infrastrukturen och transportförbindelserna är väl utvecklade här. Bland funktionerna är det värt att lyfta fram närheten till havet, tack vare vilken från var som helst i området kan du vara på havet på några minuter, utmärkt transportutbyte med alla områden.
Bostadskomplexet kommer att bestå av ett 10-våningshus med lägenheter:
1 1 med en total yta på 43 kvm. upp till 48 kvm – från 60 000 euro.
Priserna varierar beroende på våning och plats.
Alla lägenheter hyrs ut med högkvalitativ ytbehandling: inbyggnadsmöbler i hall, inbyggd köksdel, inbyggnadsmöbler i badrum med högkvalitativ VVS, panoramafönster från golv till tak, kombinerat klinker/laminatgolv , gasuppvärmning.
Bostadskomplexets infrastruktur:
öppen pool
romersk ångbastu
bastu
kafé vid poolen
professionellt gym
säkerhet 24/7
lekplats
var
generator
grillplats
lusthus för avkoppling
centralt satellitsystem
öppen parkering
Trädgård
Ett specialerbjudande är tillgängligt i ytterligare 6 månader utan avbetalning i %.
Handpenningen är endast 15%!