Ta en promenad i skuggan av gröna träd i trädgården eller ligg i lugn och ro vid poolen, eller kanske en promenad genom ett grönt, livligt område till havet, vad väljer du?
Ett riktigt grönt paradis bland apelsiner, palmer och mispel.
Ett mysigt komplex av två kvarter bokstavligen nedsänkt i grönska är en utmärkt plats för avkoppling och för att leva. Välskött grönområde, snyggt trimmad gräsmatta och träd, en stor pool med vattenrutschbanor , parkering och en generator. Komplexet ligger i det centrala Oba-distriktet, bokstavligen 10 minuter och du är mitt i det aktiva livet, och 15 minuter bort ligger en cool strandpromenad, det milda Medelhavet och en bred utrustad strand.
Här på första övervåningen finns en rymlig lägenhet med 2 1 planlösning, med en yta på 90 kvm. m. Lägenheten har ett vardagsrum kombinerat med kök, två sovrum, ett badrum och en stor balkong. Lägenheten har allt du behöver för livet den är fullt utrustad med möbler och vitvaror.
Föreställ dig att samlas på en stor balkong med familj, vänner med utsikt över apelsinträd och grönska.
Sluta drömma, det är dags att agera, och vårt professionella team hjälper dig gärna!
Pris för lägenheten är 125 000 euro.